Hydrophil je německá značka trvale udržitelných předmětů osobní hygieny

Chceme přinášet jen to nejlepší a tahle parta třech borců nás dostala. Hydrophil je německá značka trvale udržitelných předmětů osobní hygieny a znamená doslova „vodu milující“. Její zakladatelé (Christoph, Sebastian a Wanja) si dobře uvědomují hluboký význam vody a ochrany vodních zdrojů pro život, a tak jejich filozofii určují 3 symboly: VEGAN / FAIR / WATER-NEUTRAL. Co to přesně znamená?

VEGAN: Výrobky neobsahují složky živočišného původu ani nejsou testovány na zvířatech.

FAIR: Za odvedenou práci je vždy vyplacena adekvátní mzda. Výrobce dohlíží na to, aby podmínky v celém výrobním procesu byly jednoduše fér.

WATER-NEUTRAL: Při výrobě je minimalizována spotřeba vody, používají se suroviny, které nevyžadují umělé zalévání, v tomto případě rychle rostoucí bambus. Ten navíc spotřebovává obrovské množství CO2. Používají se pouze barvy bez ropných a jiných chemických složek.

A aby toho nebylo málo, tak 10 % ze zisku věnuje firma na projekty Viva con Agua de St. Pauli e.V., které se zasazují o to, aby každý člověk měl přístup k pitné vodě.

No tak co říkáte? My osobně si myslíme, že jejich práce má smysl. A jak sami říkají: „Každý doušek vody z vodovodu může změnit svět“. Tak ho měníme společně s nimi.

https://hydrophil.com/