Příběh Discovery Beauty

Ke vzniku DISCOVERY BEAUTY nás přivedli naši cestovatelé z platformy discoverybakers.com. Jejich potřeba kvalitní péče během pobytu mimo domov, smysl pro věci praktické a maximálně funkční.

Postupně si naše výrobky oblíbili ryzí cestovatelé, posléze maminky pro své děti a ty zase pro domácí mazlíčky. Tak vznikla naše první cestovatelská edice přírodní kosmetiky.

Zaměřili jsme se nejen na složení, ale při cestování hraje zásadní roli i vhodné balení. Takové, které vyhovuje celním normám a požadavkům leteckých společností, k přírodě ohleduplné, pro použití praktické a vstřícné. Zkrátka jednoduché a funkční.

Řídíme se myšlenkou, že na cestách nepotřebujete mnoho. Důležité je mít po ruce ty správné výrobky, bez umělých ingrediencí, funkční a spolehlivé. A tak vám nyní nabízíme naše oblíbené „travel beauty parťáky“ vyrobené z nejkvalitnějších surovin a v obalech maximálně ohleduplných k přírodě. Věříme, že si je zamilujete a budou vás provázet na vašich cestách a při všedních i nevšedních dobrodružstvích. A třeba se vám jejich vůně dostane „pod kůži“ natolik, že je budete vnímat jako vaši vůni zážitků.

Cestovní přírodní kosmetika ověřena cestovateli z platformy Discovery Bakers